א. מרדכי
בידוד איטום ושיקום מבנים

053-5246409 
ariemr1964@gmail.com 


זיפות גגות במרכז

זיפות גגות במרכז

 

אחת משיטות האיטום הישנות והמוכרות יותר, הינה שיטת זיפות גגות במרכז, או בכל אזור אחר בארץ. המחיר הזול של שיטה זו, מאפשר איטום בגגות גדולים, כך שהאיטום יהיה מעולה והמחיר יהיה זול בהרבה, מאשר חומרי גלם אחרים. בכל שיטת איום יש את היתרונות שלה, אך שיטת הזיפות, היא בעלת חיסרון אחד והכוונה היא לפעולה נוספת שיש לבצע בקיץ, כגון סיוד הגג, כך שלא יחדור חום לבית בימי הקיץ החמים. יש לוודא, אם אתם מעוניינים בזיפות או באיטום שיתאים לזיפות הקיים על גג הבניין בו אתם גרים, כגון יריעות ביטומניות, המתאימות לזיפות למשל.

 

חשיבות התאמת חומרי האיטום לחומר האיטום הקיים

 

אם תבררו היטב, לגבי האיטום שיש לבצע, תבינו, כי מדובר בהתאמת האיטום החדש לחומר האיטום הקיים. אם תזמינו חברת זיפות גגות במרכז, תבינו מיד, אם מדובר על חברה מקצועית או חאפרית. על פי השאלות שתשאלו את נציג  החברה, תבינו אם מדובר בבעל מקצוע אמין שיש לו כבר שנים וותק, בכל סודי האיטום.  יש למצוא חברה , המתמחה במיוחד בזיפות גגות, כך שתהיו בטוחים, כי היא תבצע את עבודת הזיות על הצד הטוב ביותר. אחד השלבים החשובים לפני זיפות הגגות, הינו הניקיון של הגג. כאשר הגג נקי יותר, קל לבצע את הזיפות וכן, החומר כגון הזפת, תיצמד ותיתפס טוב יותר. איטום זה, נעשה בשתי שכבות של זפת, או בשכבה ראשונה, אחריה שכבת פיברגלס ועוד שכבה של זפת.

 

הכנת הגג לזיפות ותיקונים שיש לבצע לפני איטום בזפת

 

יש לתת תשומת לב מיוחדת, להכנות שלפני זיפות גגות במרכז. הכוונה היא לא רק לזיפות עצמו, כי אם לתיקונים וסדקים שיש לבצע בגג. גם מריחת חומר מיוחד לפני פעולת הזיפות, כמו למשל פלינקוט. יש לחכות כמה שעות עד שהחומר יתייבש ואז ניתן יהיה להתחיל בביצוע הזיפות. ההכנות הם חלק חשוב פני הזיפות, כך שיש לוודא מהם השלבים של הזיפות, כמה שכבות יש למרוח על הגג, מתי יש לבצע סיוד ועוד. כדאי לבחור חברת איטום שתעמוד בזמנים ושתעבוד עם צוות מיומן וחמרי גלם איכותיים.

צור קשר


טואול - בניית אתרים