א. מרדכי
בידוד איטום ושיקום מבנים

053-5246409 
ariemr1964@gmail.com 


סיוד גגות במרכז

סיוד גגות במרכז

 

ישנם אנשים שאינם יודעים מדוע הלבנת הגג לפני הקיץ, היא כה חשובה ומדוע מומלץ לבצע פעולה זו. ראשית, כאשר החום בארץ הוא רב בקיץ בישראל גורם לביתנו להתחמם והכוונה היא במיוחד לבנייני מגורים אשר אלה הגרים בקומה האחרונה חשים בחום זה יותר מכל שאר דיירי הבניין. מי שגר במרכז הארץ, כדאי כי יזמין סיוד גגות במרכז, כך שהחברה תהיה מהאזור ותוכל להגיע בזמן שנקבע. בעשור האחרון, אנו עדים כי יצאו לשוק, חומרי הלבנה. ישנו הבדל הין הלבנה, לבין סיוד גגות ועל אופי הביצוע. שנים רבות, היה נהוג לבצע הלבנת גגות מזופתים ולכן, באמצעות סיוד היו מכסים את שכבת הזפת בימי הקיץ, בכדי שהחום לא יחדור לבתים או לדירות.

 

מהם חומרי ההלבנה שמשמשים לסיוד גגות?

 

חומרי ההלבנה, הם למעשה צבעים אקריליים לגגות, אשר משווקים תחת כל מיני שמות של יצרנים. היתרון של חומרי ההלבנה הוא שניתן לעשות שימשו בהם, כאשר הגג נאטם ביריעות ביטומניות. יש לציין כי חברות שמבצעות סיוד גגות במרכז,עושות שימוש בחומרים חדישים יותר, אשר דוחים את החום ומחזיקים מעמד לכמה שנים. בכל קיץ, יש לבדוק את הסיוד, בכדי שתוכלו לראות כי אין פגמים ולא תסבלו מחום הקיץ. את הסיוד יש לתכנן באביב, כאשר אין גשמים והחומרים יתייבשו במהירות.

 

הגנה נוספת על שכבות האיטום באמצעות סיוד גגות

 

יש לציין, כי קיימת הגנה על שכבות האיטום, ע"י סיוד גגות במרכז. החום של שנים רבות, עשוי לגרום לסדקים בחומרי האיטום בגג. ייבוש הזפת והסדקים, נגרמים עם השנים ויש להוסיף שכבת הגנה, אשר תגרום לשני יתרונות: הראשון, לשמור על הזפת מנזקי החום והשני הינו למנוע מהחום לחדור לבית. לרוב, כאשר האיטום נעשה באמצעות יריעות ביטומניות, אין צורך בשכבת הלבנה, היות והחלק החיצוני של היריעה הוא עצמו עשוי מגרגרים מיוחדים שמגנים על הגג מפני קרני השמש היוקדות. כדאי לברר לגבי חברת איום וסיוד גגות, אשר קיימת שנים רבות בשוק, כזאת שיש לה שם ומוניטין, שעמידה בזמנים ומעניק אחריות על העבודה.

צור קשר


טואול - בניית אתרים