א. מרדכי
בידוד איטום ושיקום מבנים

053-5246409 
ariemr1964@gmail.com 


איטום גגות חומרים

איטום גגות חומרים

 

השוק מלא בשמות שנים של איטום גגות חומרים, עלינו לשים לב לא לעלות החומרים האוטמים את הגג, כי אם ההתאמה של חומר האיטום לחומר האיטום הנמצא בפועל על גג ביתנו. ראשית, ככל שיהיה לכם  ידע רב יותר בתחום חומרי האיטום, כך תבינו בעצמכם, איזה חומרי איטום, עשויים להתאים לגג ביתכם או בניין המכורים בו אתם גרים. המחיר כמובן, יעלה בהתאם לגודל הגג, יש למדוד את הגג ולחפש על פי חומר האיטום המתאים לגג ביתכם, יש לקרוא לכמה חברות איטום, על מנת שיתנו הצעות מחיר, אך לא לפני שביררתם היטב, את המקצועיות והמוניטין של חברות האיטום.

 

 

מתי ניתן לבחור חמר איטום איכותי?

 

כאשר התשתית הינה חדשה, אם למשל סיימו לבנות את הבניין או הבית ויש לכם גג בטון, זה השלב הטוב ביותר, להתייעץ לגבי איטום גגות חומרים, כאשר יועץ איטום, יוכל להציע לכם חומר איטום איכותי, אשר יישמר לכם שנים ויגן על גג הבית, מפני נזילות בימי הגשמים וחום עז, בימי הקיץ הלוהטים. יש לברר, גם לגבי הסיוד של הגג, לפני בוא הקיץ, מה שיעניק לכם שקט לגבי החום של הבית. יש לציין כי פעולות אלה, שומרות על בידוד וכן, השימוש באנרגיה, כגון חימום או מיזוג, תהיינה  קטנות יותר, כאשר האיטום והסיוד יהיו מקצועיים.

 

חומרי יסוד וחשיבותם לפני ביצוע האיטום

 

יש לציין, כי חומרי היסוד, חשובים לא פחות, מאשר איטום גגות חומרים..  יש להבין את אופן החיבור של חומרי האיטום השונים לתשתיות השונות מדובר בעצם על "שכבת קישור שהיא זו אשר תסייע לחומר האיטום להיאחז טוב יותר. ניתן למצוא שכבות קישור שתתאמנה לסוג חומר האיטום הספציפי, אשר אתו תשתמשו.  כדאי כי לא תחשבו להוזיל הוצאות ולחפש את החומר הזול ביותר, היות וחומר איטום שיהיו לו הרבה שנות אחריות, ייחשב כיעיל ביותר. בתחילה, יש להכין היטב את הגג והתשתיות, לנקות אותו מאבק ולכלוך וכן, להסיר את המתקנים השונים. לאחר הניקיון, יש למרוח חומר קישור שיתאים לאיטום שאתם מתכננים להתקין ואז להניח את חומר האיטום המתאים. מומלץ לוודא לגבי האחריות ולקבל אותה מהחברה בתום העבודה.

  

צור קשר


טואול - בניית אתרים