א. מרדכי
בידוד איטום ושיקום מבנים

053-5246409 
ariemr1964@gmail.com 


קבלני איטום תל אביב

קבלני איטום תל אביב

 

איטום קירות, גגות ומרתפים, הינו כילול לחומרי גלם המיועדים לאיטום וטכנולוגיות למניעת חדירת מי גשמים למבנים, דרך גגות או קירות חיצוניים. יש לציין, כי מגורים בבניין משותף זוהי אחריות של כל הדיירים. וועדי בתים קוראים לבעלי מקצוע, כגון קבלני איטום תל אביב שיש להם רישיון קבלן רשום, כך שניתן לבטוח  בעבודה שתהיה איכותית. ניתן למצוא, כי קבלנים רבים, נעזרים בקבלני האיטום, בזמן הבנייה.  האיטום הוא הדבר החשוב ביותר, אשר מקנה לבית שלנו, ערך ואיכות. כאשר קיים איטום איכותי, הבית אינו סופג מים ולחות, מה שגורם לאיכות חיים, מניעת מחלות בדרכי הנשימה ונזק למבנה.

 

היתרונות הנוספים של איטום

 

ישנם יתרונות נוספים באיטום, כגון  בידוד מרעשים. רוב הבניינים בישראל, עשויים מבטון ויש בהם איטום. מי שממונה על האיטום, הם קבלני איטום תל אביב, אשר מתמחים שנים, בכל סוגי האיטום, ם איטום גגות, קירות, רצפות , מרתפים וכדומה. יש לפנות לחברת איטום מוכרת וידועה, על מנת שהאיטום יצליח. כאשר אתם חשים כי האיטום אינו חזק מספיק ועברו הרבה שנים, יש לקרוא ליועץ איטום מחברה ידועה, בכדי שייתן לכם הצעת מחיר. כדאי כי יהיה לכם מידע לגבי כל חומרי האיטום ואיזה חומר יתאים לאיטום שלכם. לדוגמא: איטום בזפת, יתאים לאיטום ביריעות ביטומניות שבהם גםם קיימת זפת. איטום עם פוליאוריטן, חייב להתבצע על גג שיש בו כבר איטום מסוג זה, אחרת אם האיטום יתבצע בחומר גלם אחר המיועד לאיטום, הוא לא ייתפס, יהיו כשלים באיטום ויש לבצע את העבודה מחדש, מה שיעלה לכם כפול.

 

בררו לגבי סוג האיטום הספציפי שלכם והתמחות של קבלני האיטום בתל אביב

 

אם אתם גרים בתל אביב, הדבר הנכון ביותר לעשות על מנת לאטום את גג הבית או הקירות, הוא להזמין קבלני איטום בתל אביב. שמתמחים בסוג האיטום הדרוש לכם. במרתפים למשל במיוחד בארץ, יש בעיות באיטום של המרתפים ולכן, כבר בבנייה, יש לדאוג לקבלנים המתמחים  באיטום. כל איטום יש את זמן האחריות שלו ולכן יש לברר ולבקש את תקופת האחריות על פי סוג האיטום.

 

 

צור קשר


טואול - בניית אתרים