א. מרדכי
בידוד איטום ושיקום מבנים

053-5246409 
ariemr1964@gmail.com 


איטום וזיפות גגות במרכז מחיר

איטום וזיפות גגות במרכז

 

העובדה שישנם כלי איטום הנראים לעין לאחר כמה ימים גשומים, היא מצערת, היות ופעולה כמו איטום וזיפות גגות במרכז, צריכה להיות רק בחודשי האביב והקיץ. יש לוודא כי הגג נקי ויבש, לבצע הזזה של מתקנים כגון דוד שמש, אנטנות של טלוויזיה בכבלים, מנועי מזגנים ועוד. מומלץ לנקות היטב את המרזבים. כל זה, הינה פעולה ש הכנת הגג גם לחודשי החורף וגם לפני איטום הגג. חברות איטום מקצועיות, תשלחנה נציג מטעמן, אשר מומחה בכל סוגי האיטום, כך שיוכל להמליץ על האיטום הדרוש, על פי האיטום הקיים. וועדי בנייני מגורים, דואגי בכל שנה לאיטום הגג. מי שעשוי לסבול מרטיבות הם דיירי הקומה האחרונה, לכן יש לוודא בכל קיץ לגבי איטום הגג.

 

גם הגג זקוק לתחזוקה בכל שנה

 

יש לדעת, כי לא רק הדירה שלכם זקוקה לתחזוקה ולבדיקה שנתית של מערכת הביוב והמים, אלא הגג שלכם, זקוק אף הוא לתחזוקה שנתית, איטום  וזיפות גגות במרכז, שיהיה נכו ומקצועי, ימנע מכם נזקים למבנה ובעיות רבות נוספות. יש לדאוג כי המרזבים אינם סתומים, שהמתקנים אינם מפריעים  לאיטום או שישנם כשלים בגלל מתקן שאינו מוצב במקום המיועד לו, לוודא כי אין חפצים מיותרים על גג הבניין ועוד. בגלל ריבוי חברות האיטום בארץ, ניתן לנצל את התחרות הרבה שקיימת לטובתכם, היות וזה מה שיגרום להורדת המחיר. המחירים של איטום גגות משתנה בהתאם לחומרי הגלם ולגודלו של הגג.

 

 

בדקו היטב את חברת האיטום  לפני שתחליטו

 

הדבר החשוב מכל, הינו לבחור חברת איטום וזיפות גגות במרכז, אשר תענה על צרכיכם. יש לוודא, כי לקבלן האיטום יש רישיון והוא רשום ברשם הקבלנים, בררו לגבי שנות הוותק שלו, מי נמנה על לקוחותיו, אם הוא מומחה בכל סוגי האיטום, כגון איטום גגות, איטום קירות ואיטום מרתפים. קבלו לפחות 3 הצעות מחיר והתרשמו מנציגי החברות שיגיעו לבחון את גג הבית או הבניין בו אתם גרים. כל הפעולות הללו, תגרומנה לכם לבחור נכון את חברת האיטום שברצונכם לשכור.

 

צור קשר


טואול - בניית אתרים