א. מרדכי
בידוד איטום ושיקום מבנים

053-5246409 
ariemr1964@gmail.com 


סיוד גגות מחיר

סיוד גגות מחיר

 

אנו שומעים הרבה על  הלבנה או סיוד גגות מחיר ואין אנו מבינים מה גודל החשיבות של ביצוע פעולה זו, במיוחד לפני ימי הקיץ. הטמפרטורה של הגג בקיץ, עשויה לעבור את 40 מעלות, כלומר, אם בחוץ החום הוא 30 מעלות צלזיוס, הגג יהיה 70 מעלות צלזיוס, מה שמקנה לכם הרגשה של כבשן בביתכם. זו הסיבה שיש להזמין חברה המתמחה בסיוד והלבנת גגות, כך שתוכלו להקל על החום בבית. בגגות שהם יצוקים מבטון, תופעה זו, אף עלולה להחמיר, היות  וגג הבטון, אף ממשיך להקרין בלילה, את החום שאגר מכל היום. מנתונים אלה, אנו יכולים להסיק, כי החשיבות של הלבנת או סיוד הגג, לפני בוא הקיץ, הינה פעולה חשובה שתקל עלינו את החום בימי הקיץ הלוהטים בארץ.

 

מהם היתרונות של סיוד הגג לפני הקיץ?

 

הלבנת הגג, באמצעות סיוד גגות מחיר, מפחיתה את החום בכ-30 מעלות צלזיוס  כבר עשרות שנים, מתבצעת עבודת הלבנת הגג באמצעות סיוד, לכן נקראת פעולה זו "סיוד גגות". יש לציין בנוסף, כי חומרי ההלבנה הללו, ניתנים למריחה, גם על גבי חומרי איטום כגון יריעות ביטומניות. מדובר למעשה היום, בחומרי הלבנה מסוג אקרילי, שמשווקי ע"י חברות שונות. היתרון של חומר ההלבנה האקרילי הוא שהוא בכושר עמידות גבוהה מגשמים, אחיזתו היא טובה והתשתית נשמרת היטב לשנים רבות, באמצעות שכבת הגנה זו. חובה לבצע הלבנה או סיוד גגות, על משטח זפת  וכן, מומלץ אף לבצע את אותה ההלבנה, על יריעות ביטומניות. כאשר תבצעו הלבנה על איטום מסוג יריעות ביטומניות, יש להלבין את היריעות על הגג, באמצעות חומרים אקריליים בלבד.

 

מבחן פשוט שימחיש את יעילות סיוד או הלבנת הגג

 

ניתן, באמצעות מבחן פשוט, להמחיש את יעילותה של ההלבנה. אם למשל תניחו את כף ידכם על הגג, תחושו חום חזק. אם תבצעו את ההלבנה, לאחר ביצועה, יש להניח את כף היד על הגג ותוכלו לחוש, כי המשטח של סיוד גגות מחיר, יהיה קריר יותר שינוי הטמפרטורה בבית, יהיה בולט במיוחד, לאחר הסיוד של הגג, במיוחד גגות שכוסו בחומרי איטום כגון זפת. 

 

צור קשר


טואול - בניית אתרים