א. מרדכי
בידוד איטום ושיקום מבנים

053-5246409 
ariemr1964@gmail.com 


איטום גגות במרכז

איטום גגות במרכז מחיר

 

כאשר הגשם הראשון מתדפק על גגות ביתנו, אנו מתחילים לדאוג, שמא האיטום שלנו אינו יעיל. על מנת למנוע דאגה זו, יש לבדוק את הגג בכל שנה לפני החורף ולדאוג כי חברה המתמחה עם איטום גגות במרכז מחיר שיהיה סביר על פי סוג האיטום וגודל הגג או קירות הבית.  השיטה הזולה והמוכרת לנו מעשרות שנים, היא זיפות הגגות. בשיטה זו, מחממים זפת ומורחים אותה על גג נקי. בגלל שהזפת שחורה ומושכת חום בקיץ, יש לבצע פעולה נוספת כגון סיוד, כך שהלבנת האיטום, תגרום לכך שקרני השמש לא יחדרו לבית ויחממו אותו. למרות שהיום, ישנה שיטה טובה יותר מאשר זיפות והיא באמצעות יריעות ביטומניות שגם הם בעלי חומר גלם כמו זפת, אך שיטת איטום זו, היא הפופולארית ביותר והאחריות עליה היא 10 שנים, מה שמראה כי שיטת איטום זו, הינה היעילה ביותר.

 

 

חורף חם ויבש- זה כל מטרת האיטום

 

מי מאתנו, אינו מעוניין לעבור חורף חם ויבש? למעשה כולנו ואת זה יש לבצע לפני בוא החורף, כאשר אין גשמים וקל יותר לבצע איטום גגות במרכז מחיר שיש לברר, על פי סוג האיטום. המחירים של האיטום, יהיו תלויים בשני גורמים, הראשון, סוג חומר הגלם שיש לאטום בו את הגג שחייב להתאים לחומר האיטום הקיים בגג, הגורם השני, הינו גודל שטח האיטום. ככל ששטח הגג יהיה גדול יותר, כך החומר יהיה רב יותר וכן העבודה תיארך יותר זמן, מה שלבטח מעלה את המחיר.

 

כיצד מחשבים את העלות של איטום הגג?

 

את איטום גגות במרכז מחיר, מחשבים על פי מטר מרובע {מ"ר} זה החישוב של האיטום יחד עם העבודה. יש לבחור בצורה מושכלת את חברת האיטום שתבצע עבורכם את האיטום הדרוש. הניקיון של הגג, חשוב מאוד בחודשי הקיץ והאביב, לפני התחלת ביצוע האיטום. יש לבדוק בכל הצעת מחיר שתקבלו, אם לקבלן האיטום שנתן לכם הצעת מחיר, יש תעודת הסמכה ואם הוא רשום ברשם הקבלנים, מה שיקנה לכם ביטחון, כי מדובר בבעל מקצוע שמכיר את העבודה היטב. גם הוותק חשוב, מי נמנים על לקוחותיו ועוד.

צור קשר


טואול - בניית אתרים